Yazar Kasa

EFT POS Özellikli Yazar Kasa

“Türkiye’nin 1 numarası Profilo ve Dünyanın 1 numarası VeriFone tarafından ortak geliştirilen EFT POS Özellikli Yazar Kasa Profilo VS 680-E1 ; 3,5” dokunmatik renkli ekranı, mobil ve rahat kullanıma uygun şık tasarımı ve yüksek güvenlikli üstün teknolojik özellikleriyle yeni nesil çözümlerde işletmenizin yeni yıldızı olacak. Türkiye’deki bütün kredi kartı bankacılık uygulamalarını destekleyen Profilo VX 680-E1 ayrıca kontor yükleme, fatura ödeme, yemek kartı kullanımı gibi yüzlerce kurumsal uygulama imkanı sunuyor.”

Yazar Kasa

Kaliteli, güvenli ve kullanımı kolay ergonomik yazar kasalar ile ödeme almanın kolay yolunu sunuyoruz. Müşteri isteklerini ve kullanım kolaylığını esas alarak tasarladığımız yazar kasalar; uygun fiyatları ve yaygın servis ağı ile avantaj sağlar.

Offline Yazar Kasa

Bilgisayar bağlantılı ve yüksek ürün kapasiteli yazar kasalarımız; işletmenizin ödeme noktalarında tüm ihtiyaçlarını karşılarken kolay kullanımı ile zamandan tasarruf sağlar. Fatura yazıcı, harici klavye, barkod okuyucu ve terazi bağlantı seçenekleri ile geniş donanım sunar.

Pompa Yazar Kasa

Akaryakıt sektörüne özel ürettiğimiz pompa yazar kasalar, tüm pompa ve otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışır. Pompa yazar kasalarımız ile Profilo kalitesini ve ayrıcalığını akaryakıt istasyonlarına taşıyoruz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde 6.000’e yakın akaryakıt istasyonu Profilo güvencesiyle müşterilerine hizmet veriyor.

Online Yazar Kasa

Geniş ve dokunmatik ekranlı yüksek teknoloji yazar kasalarımız; perakende sektöründe standartları yeniden belirliyor. Bilgisayar tabanlı yazar kasalarımız sayesinde sistem yönetimi ve takibi artık çok kolay. Market, mağazacılık ve eğlence sektörlerinde donanım ve yazılım çeşitliliğinin yanında entegrasyon desteği ile her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümler sağlıyoruz.

PC POS

Günümüzün parakende ve meğazacılık sektöründe POS terminali artık kaba bir iş aracı olmaktan çıkıp mağaza dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası olmaya başlamıştır. Posiflex modern ve estetik tasarımları ile perakende mağaza dekorasyonuna ve müşteriye sunulan alışveriş deneyimine değer katıyor. Çerçevesiz dokunmatik ekran, ayarlanabilir ekran açısı, dahili batarya opsiyonu ve dual LAN portu ile çok yönlü kullanım imkanı sağlayabiliyor.

ALL IN ONE

Posiflex perakende , restoran ve mağazacılık deneyimlerini ALL IN ONE ürün grubuyla hayata geçirdi. Perakende kasa tasarımında bir çok seçeneğe imkan sağlıyor. Küçük işletmeler ve yerel marketler için modern bir tasarım ile endüstriyel bir POS sisteminin tüm üzelliklerini tezgahın üzerine getiriyor. ALL IN ONE serisi entegre yazıcısı, manyetik kart okuyucusu ve monitörü ile masa üzerinde sadece bir termal yazıcı kadar yer kaplıyor.

PC BOX

Oldukça küçük boyutu, hafifliği, VGA ve HDMI ekran arayüzü ile POS Box çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanım avantajı ve güçlü performans sağlıyor.